Výrobci

Drogerie

Počet produktů: 97
Drogerie

Kvalitní německá drogerie a drogerie z Evropské unie. Nabízíme kvalitní drogerii, která se prodává především na západ od nás, přičemž ceny za toto zboží je srovnatelné ne-li nižší než v obchodech v Česku. Okuste kvalitu drogerie našich německých sousedů a porovnejte s naší drogerií!

Podkategorie

 • Aviváže

  Kvalitní a luxusně vonící Aviváže s vysokou účinností za bezkonkurenční ceny. V nabídce naleznete nespočet položek s avivážemi, které se standardně používají v Německu nebo jinde v Evropské unie. Kvalitní aviváže pro vaše ekonomické ale přitom velmi efektivní praní.

 • Gely na praní

  Levné a přitom s německou kvalitou gely na praní, které dodají vašemu prádlu jedinečnou svěžest a čistotu. V nabídce naleznete rozsáhlý sortiment kvalitních pracích gelů jak z Německa tak i z Evropské unie přičemž cena bude česká a kvalita perfektně západní.

 • Prací prášky

  Prací prášky na praní z Německa  rozhodně nevyperou vaši peněženku, ale postarají se o tu nejodolnější špínu. Kvalitní německé prací prášky za bezkonkurenční ceny dodají vašemu prádlu svěžest a čistotu takovou, na jakou jsou zvyklí zákazníci na západ od ČR.

 • Prostředky na mytí nádobí

  Kvalitní prostředky na mytí nádobí německé kvality a kvality EU. Porovnejte kvalitu prostředků na mytí nádobí určených pro německý trh se stejnými produkty určených pro východní Evropu.

 • Zubní pasty

  Pečujte poctivě a pravidleně o vaši ústní dutinu s kvalitními zubními pastami, které dokonale ochrání nejen vaše zuby ale celou ustní dutinu. Kvalitní zubní pasty především z německého trhu za ceny srovnatelné v české republice.

 • Čistící prostředky

  Kvalitní a účinné čistící prostředky jak do domácností tak i do malých provozoven. Čistící prostředky německé kvality s vysokým účinkem a nízkou cenou. Porovnejte kvalitu čistících prostředků určených pro německý trh s kvalitou produktů určených pro východní Evropu. Rozdíl který hravě poznáte!

 • Tekutá mýdla

  Kvalitní tekutá mýdla pro každodenní použití při mytí rukou. Luxusní vůně a skvělý mycíúčinnek kvalitních tekutých mýdel západoevropské výroby. Tekutá mýdla v praktických nádobách s dávkovačem.


Produktů na stránce

Produktů na stránce